Jsme kreativní grafické studio, zaměřujeme se na tvorbu responsivních webových stránek a digitální grafiky i tištěných materiálů – loga, vizitky, letáky, katalogy a brožury. Tvoříme profesionální webové prezentace a moderní e-shopová řešení, spravujeme kampaně Google Ads a Facebook.

TVORBA WEBŮ

Vytvoříme Vám kvalitní webové stránky na klíč nebo předěláme Váš starý web. Individuální návrh designu a úprava pro veškerá mobilní zařízení je samozřejmostí.

E-SHOPOVÁ ŘEŠENÍ

Dodáme Vám kompletní e-shopové řešení na klíč dle Vašich požadavků na funkcionalitu s vysokou variabilitou a doplnitelností funkcí bez následných měsíčních poplatků.

TIŠTĚNÉ MATERIÁLY A DESIGN

Zabýváme se tvorbou jednotných vizuálních identit, kam spadají materiály jako loga, vizitky, letáky, katalogy, inzerce a další tiskoviny.

MARKETING NA INTERNETU

Zoptimalizujeme Váš web pro lepší výsledky ve vyhledávání a zrealizujeme reklamní kampaně na Facebooku, Google Ads či Skliku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REFERENČNÍ WEBY

MĚŠŤANSKÁ BESEDA KDYNĚ
ŠOS FOTO
YEMENITES
DIRECT COURIER
AUTO BENDA
DPF KLATOVY

E-SHOPY

LENIICE
BINO EUROPE
SOLÁRIUM PRAŽSKÁ

FACEBOOK STRÁNKY A KAMPANĚ

FB SOLÁRIUM PRAŽSKÁ
FB LENIICE
FB BINO EUROPE

DTP GRAFIKA - TIŠTĚNÉ MATERIÁLY

KATALOGY
LETÁKY
INZERCE
BROŽURY - SKLÁDAČKY

3D TISK

V našem studiu provádíme 3D tisk a rapid prototyping. Dle zadání navrhneme 3D model v CAD software, připravíme tiskové soubory a v požadovaném množství již od jednoho kusu vytiskneme. Tiskneme i z dodaných CAD souborů a ze souborů STL. Používáme materiály PLA a ABS, maximální rozměr tisku je 30 x 30 x 30 cm. Vyrobit můžeme prototypy součástek a výrobků, reklamní předměty, zmenšené modely a další. Tiskneme také hotové výrobky v malých sériích.