V posledních měsících se na nás obrací podnikatelé s tím, že v důsledku uzavření provozoven nebo druhotného dopadu nynějších opatření se jim výrazně snížily tržby a potřebují získat více zákazníků nějakým novým způsobem. Jsou mezi nimi místní živnostníci a malé až střední společnosti. Zároveň můžeme pozorovat stále výraznější trend dnešní doby, kterým je změna nákupního chování zákazníků. Lidé rostoucí měrou vyhledávají, poptávají a nakupují vše, co potřebují, z pohodlí domova na internetu a je otázkou, kdy a především do jaké míry se vrátí k tradičním způsobům nakupování v budoucnosti. Mnoho firem zabývajících se prodejem zboží i služeb proto spatřuje právě v efektivní online propagaci nebo úplném přechodu do online světa jednu z mála příležitostí jejich růstu.

Obvykle s klientem provedeme počáteční analýzu daného oboru a tržního prostředí s důrazem na prezentaci na internetu. Dále se dle konkrétního zadání klienta podíváme na aktuálnost jeho stávajících webových stránek nebo vytvoříme zcela nové, optimalizujeme zobrazování ve vyhledávačích, založíme firemní profily na sociálních sítích a na portálech Google a Firmy.cz, doplníme zobrazení v online mapách a navrhneme strukturu případných placených kampaní. Dle přání klienta jej zaškolíme pro správu veškerých nástrojů.

Pokud chcete zjistit, jakým směrem se vydat, rádi si s vámi domluvíme nezávaznou konzultaci zdarma. Doporučíme vám a realizujeme nejúčinnější kroky ke zlepšení a zviditelnění vaší firmy. Pište na e-mail info@inspirit-design.cz nebo nám zavolejte na tel. 723 513 978.